ERLI.pl to jedna z najszybciej rozwijających się platform marketplace w Europie z tempem wzrostu GMV ponad 130% r/r oraz największa tego typu w Polsce wyłącznie z polskim kapitałem. Obecnie na platformie zarejestrowanych jest ponad 21 000 polskich sprzedawców oferujących ponad 17 mln produktów. ERLI.pl odwiedza każdego miesiąca ponad 6,5 mln kupujących, którzy na platformie codziennie znajdują produkty w najlepszych cenach i bezpłatny abonament na darmowe dostawy przy zakupach już od 79 zł. Kupujący mogą skorzystać z nowoczesnych metod płatności on-line w tym odroczonych terminów płatności na 30 dni oraz rat 0%, a bezpieczeństwo zakupów gwarantuje Program Ochrony Kupujących.

Kluczowe korzyści dla sprzedających:

ERLI Shop


Kompleksowe wsparcie Twojego sklepu.

Pierwszy miesiąc 0 zł!

ERLI Campaigns

 

Najlepsza oferta na skuteczne kampanie reklamowe Twojego sklepu

ERLI Pro


Wygodne metody dostaw. Paczkomat InPost od 3,99 zł

Kluczowe korzyści dla Kupujących:

Jako platforma e-commerce umożliwiamy, skupiamy handel wyłącznie nowymi i oryginalnymi towarami.

Klienci mogą wybierać miliony produktów z 12 najpopularniejszych kategorii w jednym miejscu!

Dom i ogród

Dziecko

Elektronika

Firma

Kolekcje i sztuka

Kultura i rozrywka

Moda

Motoryzacja

Sport i turystyka

Supermarket

Uroda

Zdrowie

Motywacją do stworzenia w sieci nowej przestrzeni dedykowanej sprzedawcom była chęć udostępnienia alternatywy dla czołowych innych platform sprzedażowych działających w Polsce, a także zauważalny wzrost potencjału rynku e-commerce. Prace przygotowawcze do uruchomienia marketplace’u nabrały tempa we wrześniu 2019 roku, kiedy to powstała nazwa ERLI.pl. Na początku 2020 roku przeprowadzono pierwszą, testową rejestrację. 16 stycznia na platformie zarejestrował się pierwszy sprzedawca. Rok później – w styczniu 2021 roku na ERLI.pl działało już 2248 aktywnych sprzedawców, a we wrześniu tego samego roku ponad 7000.

Obecnie na naszej platformie dostępnych jest ponad 17 mln produktów, oferowanych przez ponad 21 000 zarejestrowanych sprzedających. Miesięcznie przeszło 6 mln użytkowników odwiedza nasz marketplace.

0
milionów
produktów
0
tysięcy
zarejestrowanych
sprzedawców
0
milionów użytkowników