ERLI.pl to jedna z najszybciej rozwijających się platform marketplace w Europie z tempem wzrostu GMV ponad 400% r/r oraz największa tego typu w Polsce wyłącznie z polskim kapitałem. Obecnie na platformie zarejestrowanych jest 12300 polskich sprzedawców oferujących ponad 10 mln produktów. ERLI.pl odwiedza niemal 5 mln kupujących każdego miesiąca, którzy mogą skorzystać z atrakcyjnych cen i darmowej dostawy przy zakupach już od 39 zł. Abonament roczny na darmowe dostawy jest bezpłatny. Kupujący mogą skorzystać z nowoczesnych metod płatności on-line w tym odroczonych terminów płatności na 30 dni oraz rat 0%, a bezpieczeństwo zakupów gwarantuje Program Ochrony Kupujących. 

Kluczowe korzyści dla sprzedających:

ERLI Shop

gotowy sklep dla sprzedających,

który skonfigurujesz samodzielnie w kilka minut!

ERLI Campaigns

aplikacja do zarządzania kampaniami Google Ads, dzięki której zaczniesz sprzedawać natychmiast! W ramach tego programu otrzymasz zwrot 100% prowizji od sprzedaży, dzięki czemu Twoja sprzedaż i rentowność znacznie wzrosną

ERLI Pro

dzięki naszym dopłatom do usług logistycznych wysyłki do Paczkomatów InPost masz już od 1,99 zł

Kluczowe korzyści dla Kupujących:

Jako platforma e-commerce umożliwiamy, skupiamy handel wyłącznie nowymi i oryginalnymi towarami.

Klienci mogą wybierać miliony produktów z 12 najpopularniejszych kategorii w jednym miejscu!

Dom i ogród

Dziecko

Elektronika

Firma

Kolekcje i sztuka

Kultura i rozrywka

Moda

Motoryzacja

Sport i turystyka

Supermarket

Uroda

Zdrowie

Motywacją do stworzenia w sieci nowej przestrzeni dedykowanej sprzedawcom była chęć udostępnienia alternatywy dla czołowych innych platform sprzedażowych działających w Polsce, a także zauważalny wzrost potencjału rynku e-commerce. Prace przygotowawcze do uruchomienia marketplace’u nabrały tempa we wrześniu 2019 roku, kiedy to powstała nazwa ERLI.pl. Na początku 2020 roku przeprowadzono pierwszą, testową rejestrację. 16 stycznia na platformie zarejestrował się pierwszy sprzedawca. Rok później – w styczniu 2021 roku na ERLI.pl działało już 2248 aktywnych sprzedawców, a we wrześniu tego samego roku ponad 7000.

Obecnie na naszej platformie dostępnych jest ponad 6 mln produktów, oferowanych przez ponad 12 000 zarejestrowanych sprzedających. Miesięcznie przeszło 4 mln użytkowników odwiedza nasz marketplace.

0

milionów

produktów

0

tysięcy

sprzedawców

0

milionów użytkowników