baner 1170x600px bw (1)

ERLI.pl rozszerza ofertę Black Weeks. Najniższe ceny w Polsce już nie tylko w środy, a kilka dni w tygodniu!

Warszawa, 6 grudnia 2021 r.Podczas gdy cały świat oczekuje największych promocji jedynie podczas Black Friday i Cyber Monday, w ERLI.pl Black Weeks się nie kończą. Już nie tylko w środy, ale także w poniedziałki, wtorki i czwartki, platforma oferuje swoim klientem wybór określonej grupy produktów, w najniższych cenach na rynku. Już dziś wystartowały promocje z ofertą z gadżetami elektronicznymi, we wtorek użytkownicy znajdą wiele inspiracji na prezenty dla najmłodszych, dzień później będą mogli upolować świąteczne dekoracje do domu w obniżonych cenach, a w czwartek sprzęt AGD z dużymi rabatami.

Rozszerzona oferta Black Weeks na ERLI.pl wystartowała w poniedziałek 6.12 o godzinie 9:00. Produkty będą początkowo przecenione o 50% w stosunku do regularnej ceny na platformie. Po wyczerpaniu zapasów w najniższej cenie pojawią się dodatkowe pule produktów przecenionego kolejno o 20, a następnie 15 procent. Lista pomysłów na prezent dostępnych w poniedziałkowej promocji to:

We wtorek 7.12 dnia osoby, które poszukują ciekawych i oryginalnych pomysłów na prezent dla dzieci w najniższych cenach, znajdą coś dla siebie, m. in:

 

Ponadto, w nadchodzącą środę ERLI.pl zaprezentuje listę świątecznych produktów do domu w wyjątkowo korzystnych cenach, a w czwartek sprzęty AGD z wielkimi rabatami:

Środa 8.12:

Czwartek 9.12:

 

ERLI.pl to miejsce w sieci, w którym każdy amator zakupów online znajdzie szeroki wybór produktów, jedne z najatrakcyjniejszych cen na rynku, gwarancję wiarygodnych, polskich sprzedawców oraz wyjątkowe nagrody za zakupy w postaci darmowego pobytu w luksusowych ośrodkach Holiday Park & Resort. Wszyscy zarejestrowani użytkownicy seriwsu mogą cieszyć się darmową dostawą dzięki współpracy z firmą InPost. Z kolei dla sprzedawców ERLI.pl jest szybko rozwijającą się platformą handlową, na której każdy  znajdzie wsparcie w założeniu sklepu online i rozwoju biznesu.

O ERLI.pl

Marketplace ERLI.pl to platforma przeznaczona zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Zapewnia przestrzeń do rozwoju biznesu dla wiarygodnych sprzedających oraz wygodne miejsce bezpiecznych transakcji bezpośrednich dla kupujących. Horyzontalna platforma e-commerce skupia handel nowymi, oryginalnymi towarami z licznych kategorii, jak m.in.: dziecko, elektronika, uroda, sport oraz zdrowie.